Competitieprogramma Team 1

Club 70-1, klasse C2 libre klein november 2022 t/m april 2023

 

5        Do.    10-11-2022 19:30             Club 70 1               A.D.O. 1      

7        Do.    24-11-2022 19:30             Club 70 1               De Klipper 2

8        Do.    01-12-2022 19:30             Club 70 1               Bolwerk `81 Team 3                                   

9        Do.    08-12-2022 19:30             Club 70 1               Concordia 1 

10      Ma.    12-12-2022 19:30             De Taveerne 1        Club 70 1     

11      Do.    22-12-2022 19:30             Club 70 1               A.D.O 2                                                                          

12      Di.     10-01-2023 19:30             A.D.O. 1                Club 70 1     

14      Wo.   25-01-2023 19:30             De Klipper 2           Club 70 1     

15      Do.    09-02-2023 19:30             Bolwerk `81 3        Club 70 1                                                                        

16      Di.     14-02-2023 19:30             Concordia 1           Club 70 1     

17      Do.    23-02-2023 19:30             Club 70 1               De Taveerne 1       

18      Di.     28-02-2023 19:30             A.D.O 2                 Club 70 1     

19      Do.    09-03-2023 19:30             Club 70 1               A.D.O. 1      

21      Do.    23-03-2023 19:30             Club 70 1               De Klipper 2

22      Do.    30-03-2023 19:30             Club 70 1               Bolwerk `81 Team 3                                                                  

23      Do.    06-04-2023 19:30             Club 70 1               Concordia 1 

24      Ma.    10-04-2023 19:30             De Taveerne 1        Club 70 1

Competitieprogramma Team 2

Programma Club 70-2, klasse C3/4 libre klein november 2022 t/m april 2023

 

5             Wo.       09-11-2022 19:30             C3 Sportrust 2                   C4 Club 70 2      

6             Do.         17-11-2022 19:30             C4 Club 70 2                     C4 De Klipper 1

7             Ma.        21-11-2022 19:30             C4 Sportrust 3                   C4 Club 70 2      

8             Do.         01-12-2022 19:30             C4 Club 70 2                     C4 L.U.T.O 2      

9             Wo.       07-12-2022 19:30             C3 Excelsior 2                    C4 Club 70 2      

10           Do.         15-12-2022 19:30             C3 De Krim 3                    C4 Club 70 2      

11           Wo.       21-12-2022 19:30             C3 De Klipper 4                 C4 Club 70 2      

12           Do.         12-01-2023 19:30             C4 Club 70 2                     C3 Bolwerk `81 4             

13           Vr.          20-01-2023 19:30             C3 De Taveerne 3              C4 Club 70 2                     

14           Do.         26-01-2023 19:30             C4 Club 70 2                     C3 Sportrust 2  

15           Ma.        06-02-2023 19:30             C4 De Klipper 1                 C4 Club 70 2      

16           Do.         16-02-2023 19:30             C4 Club 70 2                     C4 Sportrust 3  

17           Di.          21-02-2023 19:30             C4 L.U.T.O 2                     C4 Club 70 2      

18           Do.         02-03-2023 19:30             C4 Club 70 2                     C3 Excelsior 2   

19           Do.         09-03-2023 19:30             C4 Club 70 2                     C3 De Krim 3     

20           Do.         16-03-2023 19:30             C4 Club 70 2                     C3 De Klipper 4

21           Di.          21-03-2023 19:30             C3 Bolwerk `81  4             C4 Club 70 2      

22           Do.         30-03-2023 19:30             C4 Club 70 2                     C3 De Taveerne 3           

23           Wo.       05-04-2023 19:30             C3 Sportrust 2                    C4 Club 70 2      

24           Do.         13-04-2023 19:30             C4 Club 70 2                     C4 De Klipper 1

Competitieprogramma Team 3

Programma Club 70-3, klasse B1 driebanden klein november 2022 t/m april 2023                                                            

Di.     15-11-2022 19:30               Bolwerk `81 2          Club 70 3                                             

Do.     24-11-2022 19:30               Club 70 3                Vriendenkring 2                                                                             

Ma.    28-11-2022 19:30               Onder Ons `67         Club 70 3                                                                           

Do.     08-12-2022 19:30               Club 70 3                Sportrust 1                                                                         

Do.     15-12-2022 19:30               Koetshuys 1             Club 70 3                                                                           

Do.     22-12-2022 19:30               Club 70 3       `        t WasBeertje 1        

Do.     05-01-2023 19:30               Club 70 3                Bolwerk `81 2

Do.     12-01-2023 19:30               Club 70 3                Bolwerk `81 1

Di.     17-01-2023 19:30               Vriendenkring 1        Club 70 3      

Di.     24-01-2023 19:30               Scheiwijck               Club 70 3      

Do.     09-02-2023 19:30               Club 70 3                `t WasBeertje 2      

Vr.     17-02-2023 19:30               B.C.O. 2                   Club 70 3                                                                 

Do.     23-02-2023 19:30               Club 70 3                 Concordia 2  

Do.     02-03-2023 19:30               Club 70 4                 Club 70 3      

Di.     14-03-2023 19:30               Vriendenkring 2        Club 70 3                                                                           

Do.     23-03-2023 19:30               Club 70 3                Onder Ons `67                                                                              

Ma.    27-03-2023 19:30               Sportrust 1              Club 70 3                                                                           

Do.     06-04-2023 19:30               Club 70 3                Het Koetshuys 1                                                                            

Do.     13-04-2023 19.30               ’t Wasbeertje          Club 70 3

Competitieprogramma Team 4

Programma Club 70-4, klasse B1 driebanden klein november 2022 t/m april 2023

                                      

5        Do.    10-11-2022 19:30             Club 70 3               Club 70 4     

6        Do.    17-11-2022 19:30             Club 70 4               Vriendenkring 1                                                     

7        Di.     22-11-2022 19:30             Scheiwijck             Club 70 4     

9        Vr.     09-12-2022 19:30             B.C.O. 2                Club 70 4     

10      Do.    15-12-2022 19:30             Club 70 4               Concordia 2 

11      Di.     20-12-2022 19:30             Bolwerk `81 1        Club 70 4     

22      Do.    05-01-2023 19:30             Club 70 4               B.C.O. 2      

12      Di.     10-01-2023 19:30             Bolwerk `81 2        Club 70 4     

13      Do.    19-01-2023 19:30             Club 70 4               Vriendenkring 2                                                                

14      Do.    26-01-2023 19:30             Club 70 4               Onder Ons `67                                                                        

15      Ma.    06-02-2023 19:30             Sportrust 1             Club 70 4     

16      Do.    16-02-2023 19:30             Club 70 4               Het Koetshuys 1                                                                       

17      Do.    23-02-2023 19:30             WasBeertje 1         Club 70 4     

18      Do.    02-03-2023 19:30             Club 70 4               Club 70 3     

19      Di.     07-03-2023 19:30             Vriendenkring 1      Club 70 4                                                                        

20      Do.    16-03-2023 19:30             Club 70 4               Scheiwijck  

21      Do.    23-03-2023 19:30             WasBeertje 2         Club 70 4     

23      Di.     04-04-2023 19:30             Concordia 2           Club 70 4     

24      Do.    13-04-2023 19:30             Club 70 4               Bolwerk `81 1       

Biljartpoint

Voor het totaalprogramma, eventuele uitslagen etc. van uw team in de Districtcompetitie 2022-2023 kunt u terecht bij Biljartpoint.nl

Pas op: De indelingen kunnen nog aangepast worden door tegenstanders én door teams van Club'70.

Check e.e.a. altijd op Biljartpoint.nl voor de laatste gegevens!

Opmerkingen

08.10.2021 14:47

Peter Bos

wedstrijd club '70 3-klipper 5 op 24 december is verplaatst naar 25 november.
De wedstrijd klipper 5-Club '70 3 is verplaatst naar 6 oktober, uitslag 5-2